Group 297
prostokaty1 – 2
Group 742

Klinika piękna w Starogardzie Gdańskim - Amea

Amea to miejsce dla osób, które cenią sobie profesjonalizm, komfort oraz jakość. Dzięki wsłuchaniu się w potrzeby klienta podczas konsultacji, każda osoba jest traktowana indywidualnie. Nasze Panie Kosmetolożki dobiorą spersonalizowaną ofertę, dokładnie odpowiadając na potrzeby klienta. Klinika powstała, by zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych gości.

Odwiedzając naszą Klinikę Piękna poczują się Państwo zaopiekowani już od samego wejścia.

Zajmujemy się efektywną terapią i zabiegami na twarz oraz ciało. Posiadamy najnowocześniejszą aparaturę medyczną HI TECH oraz jako jedyni na Pomorzu posiadamy urządzenie detoksykująco – wyszczuplające Iyashi Dôme.

Specjalizujemy się w laseroterapii, modelowaniu sylwetki oraz kosmetologii hi tech z wykorzystaniem profesjonalnych linii kosmetycznych Mansard oraz Decaar. Uskuteczniamy osiąganie rezultatów w odmładzaniu, oczyszczaniu, redukowaniu blizn, zmarszczek i przebarwień. W ofercie kliniki znajdą Państwo również bogatą ofertę zabiegów relaksacyjnych, z których można skorzystać indywidualnie jak i z osobą towarzyszącą.

Poznaj nasz zespół,
który codziennie dba o Wasze piękno!

Patrycja Ciesielska

Patrycja Ciesielska

Więcej

Patrycja Ciesielska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku, w trakcie obrony pracy magisterskiej o specjalizacji onkokosmetologicznej. W klinice Amea troszczy się o młody wygląd naszych klientów. Jej specjalizacją są rytuały na twarz i zabiegi ujędrniające ciało.Prywatnie uwielbia podróżować i fotografować nowe miejsca.
Zwiń
Kinga Ptaszkiewicz

Kinga Ptaszkiewicz

Więcej

Kinga Ptaszkiewicz

Kosmetolog. Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. W klinice Amea dba o promienny wygląd skóry naszych klientów oraz o modelowanie sylwetki. Jej specjalizacją są rytuały na ciało i zabiegi odmładzające. Prywatnie fascynuje się odkrywaniem nowych smaków i tworzeniem przepisów kulinarnych.
Zwiń
karolinaS

Karolina Świstowska

Więcej

Karolina Świstowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku na kierunku kosmetologia.

Pielęgnacja skóry jest jej pasją, dlatego w Klinice Piękna AMEA z chęcią zatroszczy się zarówno o Wasze buzie, jak i ciało. Wykonuje zabiegi na najnowszych aparaturach medycznych, takich jak Bloomea, Eximia Titanium, Neocare oraz Sinapsi. Nie zabraknie też odrobiny relaksu, podczas 90 minutowego japońskiego masażu twarzy Kobido.W trosce o dobro Waszej skóry, zabiegi pielęgnacyjne wykonuje na terapeutycznych, francuskich kosmetykach Mansard. Ponadto zaprasza na zabiegi z zakresu pedicure, oprawy oka oraz depilacji woskiem.
Zwiń
Oliwia

Oliwia Janakowska

Więcej

Oliwia Janakowska

Licencjonowany kosmetolog Uczelni Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Aktualnie kontynuuje naukę studiując zaocznie na profilu magisterskim o kierunkiem podologicznym. Kosmetologia od młodych lat była jej zainteresowaniem dlatego dziś może Was zaprosić do Kliniki Piękna Amea. Stawia na rozwój, wiedzę i nowoczesność. W jej dłoniach znajdą Państwo pełen profesjonalizm. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem medycznej, najnowszej aparatury oferowanej przez BiNatural. Zajmuje się, również zabiegami takimi jak laminacja i geometria brwi, lifting rzęs oraz wizaż
Zwiń
monika

Monika Gadomska

Więcej

Monika Gadomska

Masażystka i terapeutka SPA, absolwentka studiów magisterskich w Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.W Klinice Piękna Amea z ogromną pasją zadba o Wasz spokój i wyciszenie. Wykonuje masaże klasyczne, relaksacyjne oraz gorącymi kamieniami, ale i te bardziej wyszukane – masaż bambusami, woskiem ze świecy, czy lomi lomi. Co więcej, po wykonanym masażu wprowadzi Was w stan głębokiego odprężenia przeprowadzając medytację i wizualizację, które całkowicie pomogą oczyścić umysł i zwolnić gonitwę myśli. 
Zwiń

Portfolio