Group 297
prostokaty1 – 2

Masaż relaksacyjny Starogard Gdański

Stres oraz nadmierny wysiłek fizyczny są przyczyną napięcia mięśniowo-nerwowego. To z kolei może powodować rozdrażnienie, bezsenność, problemy z koncentracją i opanowaniem emocji. Jednym ze sposobów na przywrócenie w sobie wewnętrznej równowagi jest oferowany przez nas masaż relaksacyjny w Starogardzie Gdańskim – w klinice AMEA.

Nastrojowe wnętrza, przyjemna atmosfera, nowoczesny sprzęt i profesjonalna obsługa są największymi atutami naszego salonu urody. Ze szczególną starannością dbamy o Państwa komfort i zadowolenie. Masaż relaksacyjny jest zabiegiem, podczas którego można poczuć się jak ktoś naprawdę wyjątkowy. Celem zabiegu jest rozluźnienie mięśni, oczyszczenie umysłu i odprężenie ciała.

Masaż relaksacyjny dla dwojga

Jeśli chcieliby Państwo sprawić przyjemność bliskiej osobie, to masaż relaksacyjny z pewnością będzie wyjątkowym prezentem. A niezapomnianych, romantycznych wrażeń dostarczy Państwu masaż relaksacyjny dla dwojga.

Polecamy również profesjonalny masaż twarzy w Starogardzie Gdańskim, oczywiście w AMEA Klinika Piękna.

Jakie rodzaje masażu relaksacyjnego oferujemy?

Wybór rodzaju masażu relaksacyjnego dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Oferujemy:

  • Masaż całego ciała – jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. Godzinny seans, podczas którego staramy się maksymalnie Państwa rozluźnić i zrelaksować. Możemy również poddać zabiegowi wybrane partie ciała: plecy (30 minut), stopy (25 minut) czy też dłonie (25 minut).
  • Masaż Lomi Lomi – masaż hawajski, który wykorzystuje wyjątkową moc dotyku. Jest połączeniem technik relaksacyjnych oraz medytacyjnych, a także muzyko- i aromaterapii. Przynosi odprężenie, ulgę i przywraca harmonię. Terapeuta podczas zabiegu masuje ciało nie tylko dłońmi, ale także całymi przedramionami. Zabieg trwa 60 minut.
  • Masaż bambusami – masaż relaksacyjno-leczniczy przy użyciu rąk terapeuty oraz pałek i miotełek bambusowych. Nie tylko relaksuje, ale wspomaga również redukcję cellulitu i poprawia krążenie. Bambus nie powoduje alergii i działa bakteriobójczo. Czas trwania masażu wynosi 60 minut.
  • Masaż świecą – relaksacyjny masaż, w którym pierwsze skrzypce gra aromaterapia. Podczas zabiegu używamy specjalnej świecy. Po podgrzaniu wytwarzany jest aromatyczny olejek, który wmasowany w ciało odpręża je i otula przyjemnym ciepłem. Właściwości świecy sprawiają, że wosk nie powoduje poparzeń i nie zastyga. Masaż ciepłem dodatkowo ma działanie przeciwbólowe.