Group 297
prostokaty1 – 2

Depilacja laserowa Starogard Gdański

Zapraszamy do naszej kliniki AMEA na profesjonalne zabiegi depilacji laserowej w Starogardzie Gdańskim. Nadmierne i zbędne owłosienie jest uciążliwym problemem dla wielu osób. Mechaniczna depilacja przynosi krótkotrwałe efekty i wymaga nieustannego powtarzania. O ile miejscowe usuwanie owłosienia nie jest aż tak kłopotliwe, o tyle jego nadmierne występowanie, spowodowane różnymi schorzeniami i zaburzeniami hormonalnymi, może stanowić duży problem.

Celem zabiegu jest zniszczenie cebulek włosów wraz z korzeniami, co zapobiega ich odrastaniu. W naszym salonie kosmetycznym dysponujemy nowoczesnym sprzętem i korzystamy z bezpiecznych i sprawdzonych metod depilacji laserowej. Zawsze mogą Państwo liczyć na pomoc oraz opiekę naszych doświadczonych kosmetologów.

Zapraszamy również do skorzystania z pozostałych naszych zabiegów, np. redukcji tkanki tłuszczowej, wypełniania zmarszczek czy też liftingu twarzy w Starogardzie Gdańskim – w klinice AMEA.

Jak przygotować się do zabiegu epilacji laserem diodowym?

Do zabiegu epilacji laserem diodowym należy odpowiednio się przygotować. Przede wszystkim sprawdzamy czy nie ma żadnych przeciwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Następnie dokładnie wyjaśniamy na czym polega depilacja laserowa, jak się do niej przygotować i jak należy postępować po zabiegu.

Przeciwskazaniami do depilacji laserowej są między innymi:

  • rozrusznik serca,
  • ciąża,
  • infekcja bakteryjna, grzybicza lub wirusowa.

Już 4-6 tygodni przed planowaną datą zabiegu laserowego usuwania włosów należy uwzględnić i przestrzegać pewnych zaleceń. W tym czasie nie powinno stosować się preparatów samoopalających, a także wystawiać na działanie promieni słonecznych miejsc, które mają zostać poddane depilacji. Należy odstawić preparaty (w tym również napoje typu herbata) zawierające zioła. witaminy A, C i E, a także niektóre leki: światłouczulające, antydepresyjne, sterydy czy też antybiotyki. Tuz przed zabiegiem warto wydepilować miejsce, które będzie poddane zabiegowi, zwykłą maszynką jednorazową. Właściwe przygotowanie się do zabiegu może wzmocnić jego efekt i zapobiec ewentualnym skutkom ubocznym.