Group 297
prostokaty1 – 2

Redukcja tkanki tłuszczowej Starogard Gdański

Jeśli poszukują Państwo godnego zaufania salonu kosmetycznego, w którym wykonywana jest profesjonalna redukcja tkanki tłuszczowej w Starogardzie Gdańskim, zapraszamy do nas. AMEA Klinika Piękna to miejsce, w którym każdy Klient otoczony jest kompleksową i indywidualną opieką. Kompetentny personel czuwa nad Państwa bezpieczeństwem, a nowoczesny sprzęt zapewnia komfort i wysoką jakość usług.

Zabieg wyszczuplający wspomaga proces modelowania sylwetki oraz walkę z nadwagą. Aby wzmocnić jego działanie niezbędne jest przestrzeganie zbilansowanej diety, a także wprowadzenie regularnej aktywności fizycznej. Zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej mogą obejmować całe ciało lub działać miejscowo. Wykonujemy np. zabiegi wyszczuplające na brzuch w Starogardzie Gdańskim – w naszej klinice.

Na czym polega zabieg liposukcji nieinwazyjnej w Starogardzie Gdańskim?

Liposukcja wcale nie musi oznaczać zabiegu chirurgicznego z zastosowaniem skalpela. Rozwój medycyny estetycznej umożliwia nam korzystanie z nowoczesnych i bezpiecznych technologii. Oferujemy zabiegi liposukcji nieinwazyjnej w Starogardzie Gdańskim, w naszej klinice AMEA. Celem zabiegów jest rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie usunięcie ich z organizmu podczas naturalnych procesów metabolicznych. Podczas zabiegów korzystamy ze sprawdzonych metod, a ich wybór ściśle dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

Z jakich metod korzystamy podczas zabiegów bezinwazyjnej liposukcji?

Jeden z najnowocześniejszych zabiegów bezinwazyjnej liposukcji oparty jest na współdziałaniu sześciu, różnych technologii: pola magnetycznego, laseroterapii, fali elektromagnetycznej trójstopniowej, endomasażu, eksfoliacji mechanicznej oraz elektroporacji. Zabieg ma działanie kompleksowe i wspomaga nie tylko redukcję tkanki tłuszczowej, ale także pomaga przywrócić skórze jędrność oraz elastyczność.

Dysponujemy również specjalistyczną kapsułą emitującą promieniowanie podczerwone. Jednym z efektów jego działania jest pobudzenie procesów metabolicznych wspomagających odchudzanie.

Zabiegi wspomagające usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej można łączyć również z zabiegiem drenażu limfatycznego. 

Czy dostępne są zabiegi na cellulit w Starogardzie Gdańskim?

Cellulit jest wynikiem nadmiernego rozrostu komórek tłuszczowych i nieprawidłowego ich rozmieszczenia. Redukcja tkanki tłuszczowej przyczynia się zatem również do zmniejszenia cellulitu. Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna i profesjonalne zabiegi na cellulit w Starogardzie Gdańskim mogą pomóc w walce z tym niezbyt lubianym defektem kosmetycznym.