Group 297
prostokaty1 – 2

Zabiegi wyszczuplające na brzuch Starogard Gdański

Oferujemy Państwu profesjonalne zabiegi wyszczuplające na brzuch w Starogardzie Gdańskim w naszym salonie urody. Utrzymanie zgrabnej sylwetki uwarunkowane jest wieloma czynnikami. Jedną z najbardziej problematycznych partii ciała niewątpliwie jest brzuch. Odpowiednia dieta oraz aktywność fizyczna z pewnością sprzyjają utrzymaniu dobrej kondycji. Niekiedy jednak uwarunkowania genetyczne, a także zaburzenia hormonalne czy też metaboliczne utrudniają pozbycie się otyłości brzusznej.

Celem zabiegów wyszczuplających na brzuch jest redukcja tkanki tłuszczowej oraz usprawnienie przepływu limfy. Zapraszamy do naszej kliniki zlokalizowanej w Starogardzie Gdańskim i do zapoznania się z naszą ofertą zabiegową.

Jaki zabieg wyszczuplający brzuch wybrać?

Korzystamy ze sprawdzonych i bezpiecznych metod redukcji otyłości brzusznej. Wybór rodzaju zabiegu wyszczuplającego brzuch uzależniamy od indywidualnych potrzeb Klienta, a także stanu zdrowia i stopnia zaawansowania otyłości. W celu redukcji tkanki tłuszczowej brzucha oraz przywrócenia jędrności skórze wykorzystujemy między innymi takie metody, jak:

  • Fale radiowe o wysokiej częstotliwości – wytworzone podczas zabiegu ciepło wnika głęboko pod skórę docierając do komórek tłuszczowych i powodując ich rozpad. Ponadto, następuje stymulacja tkanek do produkcji kolagenu, który odpowiada za jędrność skóry. Zabieg jest bezinwazyjny.
  • Drenaż limfatyczny – zabieg wykonywany jest ręcznie lub przy użyciu specjalistycznych urządzeń. Drenaż limfatyczny redukuje obrzęki spowodowane niewłaściwym krążeniem limfy w organizmie.
  • Iniekcja fosfatydylocholiny – cholina (lecytyna) rozkłada trójglicerydy na glicerol i kwasy tłuszczowe, które następnie są wydalane w procesach metabolicznych.

Wyszczuplaniu brzucha mogą również towarzyszyć zabiegi redukcji rozstępów czy też zabiegi na cellulit w Starogardzie Gdańskim – wszystkie zabiegi wykonywane są w naszej klinice.

Zabiegi na brzuch po ciąży w Starogardzie Gdańskim

Płaski i jędrny brzuch po porodzie to marzenie wielu kobiet. Powrót do formy sprzed ciąży nie zawsze jest łatwy. Dlatego oferujemy profesjonalne i bezpieczne zabiegi na brzuch po ciąży w Starogardzie Gdańskim – w klinice AMEA. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i zapewniamy kompleksową opiekę. Plan zabiegowy dostosowujemy do możliwości naszych Klientek. Posiadamy system internetowej rezerwacji terminów zabiegów, co znacznie ułatwia i przyspiesza dostęp do naszych usług.

Wykonywane przez nas zabiegi mogą być uzupełnieniem odpowiednio skomponowanej diety oraz odpowiednio dobranych ćwiczeń fizycznych.