Group 297
prostokaty1 – 2

Lifting twarzy Starogard Gdański

Wykonujemy profesjonalny i bezpieczny lifting twarzy w Starogardzie Gdańskim – w salonie urody AMEA. Celem zabiegu jest podniesienie i zwiększenie napięcia zwiotczałej skóry, a także poprawa owalu twarzy. Dlaczego skóra twarzy traci swoją elastyczność? Spowodowane jest to zmniejszającą się wraz z wiekiem zdolnością organizmu do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz elastynowych. Włókna te nadają skórze jędrność i sprężystość. Ich brak powoduje wysychanie i utratę elastyczności skóry. Przyczyną opadnięcia skóry może być również nagła utrata wagi, nieodpowiednia dieta czy też stosowanie używek, np. palenie papierosów.

Aby cera zachowała młody i zdrowy wygląd jak najdłużej, należy wdrożyć odpowiednią pielęgnację. Lifting twarzy, peelingi kosmetyczne czy też masaż twarzy w Starogardzie Gdańskim – w naszej klinice, mogą pomóc przywrócić skórze jędrność i witalność.

Kiedy najlepiej wykonać zabieg liftingu twarzy?

Bezoperacyjny zabieg liftingu twarzy przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Nie wyznaczamy ścisłych ram wiekowych dla wykonania zabiegu. Najczęściej liftingowi twarzy poddają się osoby po 35 roku życia. Zabieg jest bezpieczny również dla starszych osób. Oczywiście zawsze przed podjęciem się wykonania zabiegu, przeprowadzamy dokładny wywiad z Klientem, aby wykluczyć ewentualne przeciwskazania, które uzależnione są od wybranej metody zabiegowej. Lifting twarzy polecany jest dla osób, które chciałyby zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, zmniejszyć drugi podbródek, zwiększyć jędrność i elastyczność skóry, poprawić kontury twarzy czy też podnieść opadające powieki i policzki.

Bezinwazyjny lifting twarzy

W naszej klinice oferujemy sprawdzony i bezinwazyjny lifting twarzy. Co to oznacza? Zabieg jest bezoperacyjny i do jego przeprowadzenia nie stosujemy skalpela. Zabiegi tego typu dają podobne efekty jak zabiegi chirurgiczne. Ich niewątpliwą zaletą jest brak okresu szpitalnej rekonwalescencji, która towarzyszy zabiegom inwazyjnym. Zabiegi są bezbolesne. W przypadku zastosowania niektórych metod podawane jest znieczulenie miejscowe, najczęściej w formie kremu. Ryzyko powikłań po nieoperacyjnym liftingu twarzy jest minimalne.

Wykonujemy również zabieg liposukcji nieinwazyjnej w Starogardzie Gdańskim – w AMEA Klinika Piękna.

Z jakich metod liftingu twarzy korzystamy?

W klinice AMEA zabiegi wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu. Korzystamy z bezpiecznych i sprawdzonych metod liftingu twarzy:

  • peelingi złuszczające i regenerujące naskórek – chemiczne, peptydowe, roślinne;
  • iniekcja substancji aktywnych – igłowa lub bezigłowa (przy pomocy iniektora laserowego);
  • luminoterapia – wykorzystanie światła LED;
  • fale radiowe;
  • termomechaniczna ablacja – zabieg bezdotykowy, wykorzystujący naturalne ciepło, dzięki czemu warstwa naskórka pozostaje nienaruszona.