Group 297
prostokaty1 – 2

Usuwanie przebarwień na twarzy Starogard Gdański

Poszukują Państwo profesjonalnego salonu urody, w którym można wykonać bezpieczny zabieg usuwania przebarwień na twarzy w Starogardzie Gdańskim? Zapraszamy do kliniki medycyny estetycznej AMEA.

Przebarwienia na twarzy są głównie efektem działania promieni słonecznych. Ich przyczyną mogą być również zaburzenia hormonalne, choroby autoimmunologiczne oraz przyjmowanie suplementów i leków światłouczulających. Usuwanie przebarwień na twarzy przy pomocy ogólnodostępnych preparatów nie jest łatwym zadaniem. Zabiegi, które wykonujemy w naszej klinice mogą wspomóc ten proces.

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą klinikę w celu usunięcia przebarwień?

Każdy Klient w naszej klinice, który wyraża chęć przeprowadzenia zabiegu usunięcia przebarwień, jest otoczony kompleksową i profesjonalna opieką. Zapewniamy kameralną atmosferę oraz przyjemny i relaksujący wystrój wnętrz. Wszystkie zabiegi wykonane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych kosmetologów. Wysoką jakość realizowanych przez nas usług zawdzięczamy nieustannemu rozwojowi naszej kliniki i inwestowaniu w specjalistyczne szkolenia dla personelu oraz w nowoczesny sprzęt.

Wykonujemy również inne zabiegi odmładzające na twarz, między innymi lifting twarzy czy też redukcję zmarszczek w Starogardzie Gdańskim – w klinice AMEA.

Jaki zabieg usuwania przebarwień wybrać?

Jeden z najczęściej wybieranych, bezinwazyjny zabieg usuwania przebarwień, opiera się na działaniu kilku technologii. Ten kompleksowy zabieg przebiega w trzech etapach. Usuwanie przebarwień odbywa się głównie podczas pierwszego etapu, który nazywany jest makroeksfoliacją. Polega on na złuszczania skóry przy użyciu specjalnego preparatu, tak zwanego dipu złuszczającego. Jego skład oraz moc działania dobierane są między innymi do liczby i stopnia zaawansowania przebarwień. Stosujemy peelingi chemiczne, roślinne czy też peptydowe.

W przypadku usuwania posłonecznych plam na twarzy dobre efekty daje zastosowanie iniektora laserowego. Ten luksusowy zabieg polega na bezigłowej iniekcji preparatu, zawierającego kwas hialuronowy, witaminę C oraz aktywny tlen. Bezigłową iniekcję umożliwia specjalistyczne urządzenie, którego działanie opiera się na połączeniu trzech technologii: hybrydowego lasera o 3 długościach fali, pulsacyjnej radiofrekwencji mikroigłowej oraz elektroporacji.